Флоатинг і фізичні захворювання

Переглядів: 816
У багатьох країнах світу флоатинг рекомендується лікарями включати в комплексне реабілітаційно-відновлювальне лікування. Ось деякі з них:


Флоатинг і фізичні захворювання1. Сколіоз, остеохондроз хребта, фіброміалгія, грижі дисків, системні захворювання сполучної тканини (ревматоїдний артрит, ревматизм, дерматоміозит, системний червоний вовчак, склеродермія і т. Д.), Травми, остеоартрит викликають сильний дискомфорт, і тому багато людей, які страждають цими хворобами постійно шукають все нові і альтернативні способи полегшити їхній біль. Навіть якщо Ви не в змозі вилікувати ці хвороби, є безліч способів зменшити біль і поліпшити якість свого життя. Найефективнішим способом визнаний флоатинг.

Як і у багатьох інших хвороб, які завдають постійний виснажливий біль, біль у хребті, суглобах і м'язах посилюються під дією сили тяжіння. У флоат-камері сила тяжіння знижена на стільки, що всі м'язи і зв'язки можуть розслабитися і прийняти найбільш комфортне для них положення.

2. Серцево-судинні захворювання, такі як гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, всілякі артеріальні гіпертензії за рахунок природної дезактивації нервової системи, дозволяє витягти величезну користь пацієнтам з високим артеріальним тиском.Флоатинг прямим чином впливає на організм через розчин англійської солі, в якій знаходиться людина. Англійська сіль (сіль Епсома) являє собою розчин відомої нам всім Магнезії (магнію сульфату) широко використовується в медицині, в тому числі при лікуванні критичних станів:


• Зниження тиску;

• Усунення судом;

• Підвищення сечовиділення;

• Розширення судин;

• Усунення серцевих аритмій;

• Спазмолітична дія (знеболююче);

• Седативна (заспокійлива) дія.

3. Захворювання імунної системи. Сучасні наукові дослідження довели наявність взаємозв'язку між високим рівнем стресу і ослабленням імунної системи. Крім того, підвищена тривожність і біль завдають незгладимий збиток для імунної системи організму.

4. Флоат-терапія може допомогти при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, пов'язаних з високим рівнем стресу (виразка шлунку і дванадцятипалої кишки, гастрити, синдром подразненої товстої кишки і т.д.), а також захворювання жовчного міхура (холецистит, гіпермоторна дискінезія).

5. Бронхіальна астма. Флоат-терапія покращує дихання і послаблюює астматичні симптоми.

Однак, астма не може бути повністю вилікувана, і тому флоат-капсула є незамінним інструментом для контролю за її симптомами.

Кількість флоат-сеансів при захворюваннях підбирається індивідуально.
Очікуєм вас за адресою

м.Тернопіль вулиця Симоненка 7
Для запису телефонуйте за номером +38 (097) 12-333-37

Флоатинг салон в м.Тернопіль

Флоатинг – найбільш розслаблююча СПА-процедура в світі. Поки що немає ефективнішого і приємнішого способу досягнути глибокої і якісної реабілітації організму, ніж відпочинок у флоат-камері.Регулярний флоатинг корисний для краси, здоров'я, бізнесменам, вагітним, спортсменам, творчим людям, студентам.

Де ми знаходимось