Корисні властивості процедури

Переглядів: 896
Сіль Епсома (англійська сіль) - це унікальна за своїми властивостями речовина, яка являє собою розчин відомої нам всім магнезії (магнію сульфату) і широко використовується в медицині та косметології. Годинний сеанс флоатингу помітно підвищує рівень цих мікроелементів, які є життєво необхідними для нашого організму.

Сіль надає різний вплив на організм: очищає, омолоджує, пом'якшує, має антибактеріальну дію.

Магній очищує клітини від важких металів і токсинів, покращує діяльність серцево-судинної системи, підвищує здатність засвоювати кисень, сприяє нормалізації сну та концентрації уваги, зменшує напругу та біль у м’язах.

Сульфати покращують поглинання поживних речовин, є одними із важливих компонентів формування білка, живлять мозкову тканину, запобігають головним болям і мігреням.

Магній і сульфати набагато краще всмоктуються через шкіру, ніж через травний тракт, тому флоатинг є ефективнішим ніж таблетки.
Корисні властивості процедури


У багатьох країнах світу лікарі включають флоатинг в комплексне реабілітаційно-відновлювальне лікування опорно - рухової, серцево-судинної, імунної системи, захворювань жовчного міхура, проблемах шлунково-кишкового тракту, пов'язаних з високим рівнем стресу, дозволяє отримати величезну користь пацієнтам з високим артеріальним тиском.

Флоатинг є фізіотерапевтичною процедурою, яка з легкістю може замінити більшість процедур салону краси. Розчин солі Епсома сприятливо діє на шкіру і, на відміну від інших видів солі, не висушує її, а робить гладенькою і пружною, активно зменшує прояви целюліту і запобігає його появленню. Регулярне відвідування флоатингу допоможе без зусиль позбутись зайвої ваги!

Без сумніву, найбільшу вигоду від процедури отримують жінки, адже флоатинг усуває причини старіння шкіри, утворення зморшок і «апельсинової кірки» - без спеціальних ін’єкцій розслабляє навіть найбільш напружені м’язи, збагачує шкіру киснем і поживними речовинами, пришвидшує процеси відновлення клітин.
Очікуєм вас за адресою

м.Тернопіль вулиця Симоненка 7
Для запису телефонуйте за номером +38 (097) 12-333-37

Флоатинг салон в м.Тернопіль

Флоатинг – найбільш розслаблююча СПА-процедура в світі. Поки що немає ефективнішого і приємнішого способу досягнути глибокої і якісної реабілітації організму, ніж відпочинок у флоат-камері.Регулярний флоатинг корисний для краси, здоров'я, бізнесменам, вагітним, спортсменам, творчим людям, студентам.

Де ми знаходимось