Переваги флоатингу

Переглядів: 849
Переваги флоатингу


Глибоке розслаблення.

За оцінками вчених, 90 відсотків всієї діяльності центральної нервової системи зводиться до компенсації впливу сили тяжіння. Флоат-камера зводить до нуля вплив гравітації, наближує організм до стану космічної невагомості, вивільняє величезну кількість енергії і розвантажує свідомість. У Вашому тілі регулюються всі процеси: нормалізується тиск і серцевий ритм, органи насичуються киснем, стимулюється крово- і лімфоток, розслабляються м'язи. Таке глибоке розслаблення відбувається відразу на трьох рівнях - фізичному, емоційному та духовному - і не може бути досягнуто іншими способами.

Позбавлення від хронічного стресу, втоми, депресії.

Під час сеансу зменшується виробництво гормонів стресу - кортизолу та адреналіну і в той же час збільшується виробництво ендорфінів - гормонів щастя. Ваша нервова система відпочиває від постійного шуму і напруги великого міста, повертається емоційна рівновага і гармонія зі світом.

Позбавлення від болю.

Позбавляючи людину від тягаря сили тяжіння, флоат-терапія усуває больові синдроми при артриті, мігрені, болях в спині і прискорює процес відновлення після травм і переломів.

Медитація.

Сеанс флоатингу - це можливість зануритися в свій внутрішній космос. Під час процедури мозок починає генерувати низькочастотні тета-хвилі, дозволяючи увійти в стан, який можна досягти тільки після довгих років постійних медитацій. Відправившись в подорож між реальністю і сном, Ви відчуєте себе вільним від тілесних обмежень. Усе тіло зможе повністю розслабитися і ви відчуєте внутрішню чистоту, силу і спокій.

Омолодження.

Флоатинг усуває причини старіння шкіри, утворення зморшок і «апельсинової кірки». Під час процедури кожен м'яз тіла відпочиває, Ваш тиск і серцевий ритм приходять в норму, органи насичуються киснем, а стан шкіри помітно поліпшується. Ви відчуваєте себе так, ніби заново народились.

Відновлення сил, підвищення рівня працездатності, стимуляція роботи мозку.

Усі м’язи і зв’язки Вашого тіла зможуть повністю розслабитися, чого ніколи не станеться ні під час сну, ні на масажному столі, ні в басейні. Ви відчуєте неймовірну легкість буття і забудете відчуття Землі.

Відчуття невагомості.

Флоатинг - це Ваш єдиний шанс випробувати невагомість. Звільнення від стресу і напруги, які є головною причиною багатьох захворювань, запускає механізм природного відновлення організму.

Косметичний ефект.

Флоатинг з легкістю може замінити більшість процедур салону краси. Розчин англійської солі Епсома, в якому проходить процедура флоатингу, нормалізує живлення клітин шкіри, усуває дефіцит магнію, сприяє поліпшенню кольору обличчя, сприятливо діє на шкіру і, на відміну від інших видів солі, не висушує її, а робить гладенькою і пружною.

Дерматологія.

Процедура сприяє лікуванню прищів, розсмоктуванню ударів та інших ран на поверхні шкіри, видаленню епітеліальних клітин, оновлює шкіру, розширює пори

Боротьба з целюлітом і зайвою вагою.

Флоатинг активно зменшує прояви целюліту і запобігає його появленню. Регулярне відвідування флоатингу допоможе без зусиль позбутись зайвої ваги!

Профілактика захворювань.

У багатьох країнах світу лікарі включають флоатинг в комплексне реабілітаційно-відновлювальне лікування опорно - рухової, серцево-судинної, імунної системи, захворювань жовчного міхура, при проблемах шлунково-кишкового тракту, пов'язаних з високим рівнем стресу, дозволяє отримати величезну користь пацієнтам з високим артеріальним тиском.

Сенсорна депривація.

У таких умовах флоат-камери у людини відбувається сенсорна депривація - тобто зникають майже всі тактильні, звукові і слухові відчуття. Сенсорна депривація в помірних дозах надає неймовірну розслаблюючу дію і, що найважливіше, провокує інтенсивну внутрішню роботу: швидше обробляється інформація, стабілізується психіка, загострюється сприйняття сигналів. Ця властивість сенсорної депривації використовується в йозі, медитації, нетрадиційній медицині, психологічних практиках. Депривація використовується з метою корекції особистості, для різних практик саморозвитку.

Корисний ефект для спортсменів.

Флоатинг значно покращує фізичну форму, розслаблює м'язи, допомагає відновитись після спортивних травм.

Творчий ефект
Очікуєм вас за адресою

м.Тернопіль вулиця Симоненка 7
Для запису телефонуйте за номером +38 (097) 12-333-37

Флоатинг салон в м.Тернопіль

Флоатинг – найбільш розслаблююча СПА-процедура в світі. Поки що немає ефективнішого і приємнішого способу досягнути глибокої і якісної реабілітації організму, ніж відпочинок у флоат-камері.Регулярний флоатинг корисний для краси, здоров'я, бізнесменам, вагітним, спортсменам, творчим людям, студентам.

Де ми знаходимось