Як відбувається сеанс флоатингу

Переглядів: 1 330
Процедура проходить в спеціальній звуко- і світлонепроникній кімнаті, наповненій насиченим сольовим розчином англійської солі, який підігрітий до температури тіла. Властивості розчину відповідають цілющій воді Мертвого моря.

У флоат-камері в мозок людини перестає надходити інформація із зовнішнього світу, ізолюються всі шість органів чуття. Там абсолютно темно, тихо і немає запахів. Щільний теплий розчин, насичений сульфатом магнію, компенсує силу тяжіння і позбавляє тактильних відчуттів.

Людина вільно лежить на поверхні води, як поплавок і через деякий час перестає відчувати своє тіло, поринаючи у невагомість і приємне розслаблення. Глибина води приблизно 25 см, а температура приближена до температури людського тіла (35 ° C).
Як відбувається сеанс флоатингу


Сеанс може супроводжувати релаксуюча музика і приємне освітлення, однак для повноти ефекту рекомендується повністю ізолювати себе від зовнішніх подразників.

Така атмосфера сприяє глибокому розслабленню усіх м’язів і зв'язок, чого ніколи не буває ні уві сні, ні від масажу, ні в басейні. В інших умовах такий рівень релаксації недоступний. Ви заглибитесь в стан, який буддійські монахи досягають протягом довгих років багатогодинних медитацій. Організм починає виробляти ендорфін – «гормон щастя». Лише година сеансу флоатингу відновлює організм більше ніж 7-8 годин повноцінного сну.

Як відбувається сеанс флоатингу
Очікуєм вас за адресою

м.Тернопіль вулиця Симоненка 7
Для запису телефонуйте за номером +38 (097) 12-333-37

Флоатинг салон в м.Тернопіль

Флоатинг – найбільш розслаблююча СПА-процедура в світі. Поки що немає ефективнішого і приємнішого способу досягнути глибокої і якісної реабілітації організму, ніж відпочинок у флоат-камері.Регулярний флоатинг корисний для краси, здоров'я, бізнесменам, вагітним, спортсменам, творчим людям, студентам.

Де ми знаходимось